příznaky epilepsie?

20.11.2006

Dobrý den,
nedávno se mi stalo, že jsem se ráno (večer jsem pila alkohol-né úplně málo, ale zase ne tolik, aby mi bylo špatně) probudila s křečí do lýtka (to se mi občas stává), potom se mi udělalo trochu špatně od žaludku - asi po tom alkoholu a chtěla jsem vstát adojít si na záchod. Posadila jsem se na posteli a pak si jen pamatuji jak ležím na zemi a křičí na mne spolubydlící. Bylo mi slabo, cítila jsem že mám nízký tlak tak jsem si musela dát nohy nahoru..po chvíli mi už bylo lépe.
Spolubydlící - medička říkala že jsem spadla a pak jsem asi 10 vteřin tak komíhala končetinama-že to vypadalo jako epileptický záchvat. Po probuzení jsem měla výpadek - nevěděla jsem chvíli kde jsem..Už jednou jsem takhle omdlela po trošce alkoholu, ale bez těch pohybů končetinami.
Chtěla bych se zeptat jaké jsou další možné příznaky epilepsie. A jestli třeba existuje forma epilepsie která je vyvolávána pouze alkoholem? A jestli to mohl být epi záchvat, či pouze dehydratace a nízký tlak po alkoholu-ale proč potom ty pohyby končetinam?
Děkuji za odpověď.

Martina

Dobrý den, příznaky epilepsie jsou především epileptické záchvaty. Nejlépe uděláte, navštívíte-li svého praktického lékaře a požádáte o doporučení na neurologii. Přes internet diagnózu bohužel udělat nelze.
as. MUDr. Zárubová Jana

Celkem 0 komentářů Komentovat